Month: February 2019

Nuk do mbani dot lotët, Rudina Magjistari sapo na bëri me dhimbje zemre. Ka ftuar këtë nënë që mori lajmin e keq

Muenis Masha është një djalë 15-vjeçar, por jeta e tij ndryshon nga ajo e moshatarëve të tjerë. Fëmijëria e tij ka qenë mjaft e vështirë. Edhe pse vitet kalojnë, jeta e tij vazhdon ende sot e mbushur me sfida të vazhdueshme për të dhe familjarët […]

“Buqetë lulesh”/ Muaj Mars nis me plot surpriza për këtë shenjë horoskopi

Dita e parë e muajit mars duket se do të rezervojë surpriza për shenjat e horoskopit. Sipas astrologëve, për disa shenja do të ketë mundësi të reja. Dashi Më në fund do të lini pas disa momente të shëmtuara të kaluara gjatë shkurtit, një muaj […]

Analistet e RAI 2 bejne ‘co.pash’ Edi Ramen, ia plasin te gjitha ne sy: Largove 500 mije shqiptare

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar në programin televiziv “TG2 Post” të RAI 2 në Itali. Në një lidhje direkte nga Tirana ai këmbënguli se vendi nuk do shkojë në zgjedhje të parakohshme pasi kriza është e krijuar artificialisht nga opozita. “Kjo është një situatë […]

Tro,nditet Divjaka/ 13 vjecarja ngacmohet sek.sualisht, policia i ben te pabesueshmen babait

Ditën e sotme është denoncuar një rast ku një 55-vjecar ka ngacmuar se*sualisht një vajzë nga Divjaka. Ka qenë emisioni “Stop” ai që ka zbuluar një tjetër pistë të kësaj ngjarje që po çmendë të gjithë Evropën dhe botën me përdhu*imet që kanë ndodhur këto […]

Fleckenstein fyu Kryemadhin, plas b*mben Berisha: Kane dale fjale qe nje femer ‘qe u puth sot’ ka gisht

Raportuesi per Shqiperine Knut Fleckenstein u shpreh i keqardhur per biseden qe kishte pasur me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi prej te ciles kishte kuptuar sikur sdonte tja dinte per zgjidhjen e krizes qe ka kapluar politiken shqiptare. Deklaraten e tij e ka komentuar edhe […]

I tra.dhtoi të motrën, vëllai vr*t ne mes të qytetit dhëndrin: I them b*rgut hapu, me motrën time nuk luan njeri

Dita e sotme është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë e cila kësaj radhe ka ndodhur në Kosovë. Vëllai I motrës ka vr*rë me ar.m* dhëndrin, pasi ishte xheloz se ai tradht*nte motrën e tij. Pas vr*sjes së tij ai nuk është menduar dy […]

Pushime në Maldive me te dashurin milioner, fansat kapin detajin qesharak në foton e Luanës

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara kjo për shkak të pamjes së saj dhe jetës private. Ditët e fundit ajo ndodhet Maldive, ku dyshohet nën shoqërinë e të dashurit të saj Krenar Çoçaj është duke kaluar pushimet në resortin super luksoz. “Grand […]

Tron.ditet Tirana! Shpe.rthim i fri.kshem tritoli ne nje shtepi (Foto)

Një shp.ërthim eks.plozivi është raportuar para disa minutash në zonën e Vasil Shantos në Tiranë. Burime të “Panorama” bëjnë të ditur se objektiv ka qenë pronari i një banesë ne rrugën “Mihal Popi”. Raportohet se sasia e lëndës eks.plozive që ka shp.ërthyer nuk ka shkaktuar […]

Tron.ditese! Ja kush janë tre djemtë nga Tirana që përdhu*uan në grup 4 vajzat 16-vjecare ditën e sotme!

Rastet e përdh*nimit në Shqipëri edhe nga shqiptarët nëpër botë kohët e fundit janë shtuar si kërpulla pas shiut. Një tjetër rast ka ndodhur në Itali ku 3 shqiptar edhe 2 marokene kanë rrëmbyer katër vajza italiane rreth moshave 16-18 vjece. Ata i kanë mbyllur […]

E kritikojn për fustanet shumë të shkurtër, por ky reagim i Arbana Osmanit nuk pritej

Dy javë më parë ndjekësit e kritikuan Arbana Osmanin për paraqitjen e saj në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja kishte zgjedhur një fustan ngjyrë rozë pastel, që për ndjekësit e saj në Instagram ishte shumë i shkurtër. “Arbana je më e mira […]