Month: March 2019

“Je i vetmi njeri në botë që merr 800 mijë lekë në muaj dhe kursen një milion euro”/ Përplasje Peza-Bardhi në emision

Debate në studion e emisionit “Opinion” mes Gazmend Bardhit, Sekretarit të Përgjithshëm të PD-së dhe Alfred Pezës, Sekretarit për mediat në PS. Alfred Peza akuzoi se PD ka lobuar kundër ambasadores së re amerikane. Në përgjigje, Bardhi sqaroi lobimin e PD-së dhe i kujtoi pasurinë […]