Day: March 12, 2019

“Se mban dot njeri në krik Encën?”/ Gansterja e Elbasanit e talli, Enca ia kthen rende: Ti je k*rvë dhe…(Video)

Trejsi Sejdini është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale. Enca është gjithashtu një prej këngëtareve më të përfolura në muzikën shqiptare. Së fundmi, Trejsi gjatë një interviste i është përgjigjur pyetjeve nga publiku. […]

“300 mijë euro dhe banesë”/ Ai qe kerkon ti nxjerre nga shtepia zbulon shperblimin e madh qe ka ne plan tu jape (Dokumenti)

Gjatë paradites së djeshme afër gjimnazit “Petro Nini” në Tiranë familjet Llapajdhe Dervishi u përballën trup më trup me përmbaruesit që donin t’i nxirrnin nga shtëpitë e tyre që më pas IKMT-ja t’i shembte. Për disa orë me radhë aksioni për shembjen e këtyre banesave […]