31-vjeçarja i jepte gji djalit të saj 4 vjeçar, e su,lmuan , të gjithë të përlotur kur tregon arsyen

I jepte të pinte gji fëmijës së saj edhe pse ai kishte mbushur 4 vjeç, të gjithë e tallnin në Internet.

Gruaja e quajtur Yakaly Di Roma tregon se si njerëz të shumtë i komentonin asaj që është e papërgjegjshme duhet ta ndalojë së bëri këtë veprim, por kur tregoi se djali i saj ishte autik dhe kur nuk ndihej mirë apo zemërohej, ishte e vetmja mënyrë për ta qetësuar.

“Tani nuk më shkruajnë si më parë, madje edhe më mbështesin”, tregon ajo.

Në Instagramin e saj mund të gjesh shumë postime ku tregon teksa i jep fëmijës të pijë edhe nuk e ka problem edhe në qoftë se dikush do e paragjykojë./L.M-tej.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *