Aksident tr.agjik! Për.plasen 3 makina dhe një biçiklete në Elbasan, ky është numri i të pla.gosurve

Një ak.sident raportohet të ketë ndodhur në aksin Elbasan-Peqin.

Mësoshet se 2 makina janë për.plasur në fshatin Gjocaj e për pasojë kanë mbetur të pl.agosur 3 perosna. Ndërkaq, mësohet se është për.plasur edhe një person me biçikletë.

Të pla.gosurit janë dërguar në spital ku po marrin trajtim mjekësor. Ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aks.ident

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *