Aksident tra.gjik/ 18 vjeçari përplas me motorçikletë për vd.ekje të moshuarin në Durrës

Një ak.sident me vd.ekje raportohet të ketë ndodhur në Durrës.

Burime nga policia bëjnë të ditur se një 18 vjeçar, duke udhëtuar me motoçikletë ka përplasur për vd.ekje një këmbësor 80 vjeçar.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.03.2019, në aksin rrugor Sukth -Kullë, shtetasi B.T., 18 vjeç , duke drejtuar motoçikletën e tij, është pë.rplasur me shtetasin këmbësor H.P., 80 vjeç , banues në Sukth.

Për pasojë janë ak.sidentuar dhe ndodhen në Spital drejtuesi i motoçikletës, pasagjeri i tij shtetasi V.L., 18 vjeç si dhe shtetasi këmbësor H.P., i cili ka ndërruar jetë në Spital.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aks.identit.

Aksidenti ne Durres on Vidnews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *