Babai nuk do ta shohe me sy pasi skenave s*ksi, këngëtarja shqiptare i lë të gjithë me gisht në gojë me reagimin e saj

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha së fundmi është vënë qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të skenave +18 në videoklipin e saj të fundit “Last Hurrah”.

29-vjeçarja tregoi madje se pas publikimit të këtij videoklipi babai i saj Fatmir Rexha, nuk i flet më këngëtares.

Vetë Bebe publikoi një mesazh, ku babi i saj i shkruante:

Bën mirë të mos postosh më por.nografi idiote sepse po më sëmurë.”
Ndërsa Bebe Rexha ka reaguar ndaj të gjithë kritikëve, përfshirë këtu edhe babanë e saj, në lidhje me skenat +18 në videoklipin e saj.

Në një intervistë dhënë për “Fox News” këngëtarja është shprehur se ajo bën art dhe se nuk ka aspak ndërmend të ndryshojë.

Më tej ajo është shprehur kështu:

Unë mendoj se si një femër, jam duke u përpjekur që mos të shfajësohem dhe ta përqafoj se.ksualitetin tim, të bëj atë që dua. Por unë vij nga një familje konservatore dhe mendoj se për mua është se e dua veten dhe bëj atë që dua, sepse është art dhe pikërisht për këtë. Unë nuk mund ta bëj artin vetëm për t’i bërë të lumtur të gjithë, unë duhet ta bëj veten të lumtur dhe kjo është ajo që shoh. Nëse dua të jem se.ksi, unë do të jem s.eksi. Nëse një person do ta hiqte këmishën dhe do të nxirrte atributet trupore, nuk do të thotë se po e shfrytëzon se.ksualitetin e saj.”

LONDON, ENGLAND – MAY 28: Bebe Rexha performs on stage at G-A-Y Club, Heaven on May 28, 2016 in London, England. (Photo by Jo Hale/Redferns)

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *