Bëmë mama të të ngjaj, e gjithë bota sytë nga vajza e Monica Belluccit

Ikona e bukurisë, Monica Bellucci bukurinë e saj duket se ja ka trashëguar edhe vajzës. Deva quhet vajza e një prej çifteve më të komentuar të kinemasë botërore, Monica Belluccit dhe francezit Vincent Cassel.

Deva Cassel është përzgjedhur si imazh nga shtëpia e modës “Dolce & Gabbana” për fushatën e prezantimit të parfumit të ri.
14-vjeçarja është fotograuar nga turistët gjatë xhirimeve të spotit në bregdetin e Amalfit.

Bukuroshja shfaqej e veshur me një fustan të bardhë dhe flokët e zinj kaçurrela.

leave a reply