“Çfarë do ti këtu?” Lulzim Basha f.lliqet keq ne Shkoder, ja cfare ndodhi (Video)

Ditën e sotme kreu i demokratëve, Lulzim Basha është takuar me qytetarët e Shkodrës, ku edhe i ka ftuar të rrëzojnë Edi Ramën dhe qeverinë e tij.

Por gjatë këtij takimi, Lulzim Basha është përballur me një incident të vogël, teksa ishte duke ecur në pedonalen e qytetit.

Ndërsa ishte duke ecur bashkë me përkrahësit e tij, një burrë i cili po kalonte pranë tyre, i është afruar duke i thënë:

Çfarë do ti këtu more.”
Në fakt Basha u mundua ta kalonte këtë incident me një buzëqeshje, por turma që shoqëronte atë, shpërtheu në ovacione.

20190228_124055.mp4 on Vidnews.

leave a reply