Çmendi rrjetin me ‘puthjen’ e Flenckestein, vjen reagimi i bujshëm i Majlinda Bregut ku zbulon mashtrimin e ulet që i kanë bërë (Foto)

Majlinda Bregu, sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka reaguar një ditë pasi nëpër media qarkulloi me shpejtësi, një video ku shihej një takim miqësor mes Bregut dhe eurodeputetit Knut Fleckenstein.

Video u shit sikur ishte bërë pikërisht dje, dhe jo dy vite më parë, ndërkohë që Bregu aktualisht ndodhet në Sarajevë, në krye të detyrës në të cilën është zgjedhur.

Ajo ka postuar disa foto të veprimtarisë së saj një ditë më parë në Sarajevë.

‘Nëse doni të keni sukses, zgjidhni betejën e duhur. Kurrë mos lufto me një derr! Derri do të kënaqet, por ti do të bëhesh pis’, shkruan Bregu bashkëngjitur fotove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *