Del videoja e prapaskenave/ “Llaaapppp, e dhj*va!” Alba e ‘Albi Nakos’ nuk frenon gjuhën (Video)

Alba Hoxha, blerina e trupës së Albi Nakos dhe vajza që prezanton motin në TV Klan është përfolur shumë kohët e fundit për një lidhje me koreografin e njohur.

Megjithëse kjo gjë nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre, ata vazhdojnë të ngacmohen në rrjetet sociale.

Ditët e fundit një video e prezantueses së motit ka bërë xhiron e rrjetit.

Ajo duket në filmimin e puntatës ditore të parashikimit të motit dhe pasi ngatërrohet me fjalët lëshon gojën.

“Llaaap, e dhj*va”,-thotë ajo dhe më pas qesh.

Del videoja e prapaskenave/ “Llaaapppp, e dhj*va!” vajza e motit nuk frenon gjuhën on Vidnews.

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *