Do befasoheni, kjo foto e gruas së Sinan Hoxhës fsheh një sekret të madh (Foto)

Një foto që na paska rrëshqitur për të kuptuar më shumë se sa thjesht mesazhi i parë që donte të tregonte. Por s’kemi faj, ngjyra e zezë e veshur prej saj tregon pak.

E një sy i vëmendshëm do ta kuptonte menjëherë se ku ishte vendosur dora.

Po flasim për nusen e Sinan Hoxhës, Andrra. Mesa duket cifti i njohur i shoubizit presin të bëhen prindër për herë të dytë.

3 vite pas lindjes së Ansit, po përflitet se Andrra është shtatzënë për herë të dytë. Shkak për këtë është bërë një foto ku bukuroshja shfaqet me motrën e saj dhe barku i duket paksa i fryrë.

‘Prive’ ka kontaktuar Sinanin, por pasi e ka parë mesazhin këngëtari nuk është përgjigjur, kjo ka bërë që kjo heshtje të merret si konfirmim.

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *