‘E ke mbuluar barkun që të dukesh gjoja perfekte’, Elita Rudi i kthehet fanses

Një foto e postuar nga Elita Rudi ditën e sotme ku shfaqej e veshur me rozë u komentua shumë për shkak të barkut të sheshtë të moderatores vetëm dy muaj pas lindjes.

“E paska mbulu barkun. Nje nene e re duhet te jete krenare dhe stretch marks dhe barkun qe nuk bie menjeher pas lindjes. Jo te dukesh gjoja perfecte”, është komenti i një fanseje të cilës Elita i ka kthyer përgjigje dhe e ka postuar në Instastory.

“Postoj edhe video ne instastory e dashur mos ma mbaj dertin. S’kam stretch marks por siç po sheh e kam vijen e zeze qe ndryshe ne anglisht quhet Linea Nigra. Perndryshe s’jam as afer perfektes. Jam keshtu siç jam nese nuk ndihesh mire ose s’po te jap energji te mire te lutem vetem ma bej unfollow te lehte e ke”, i përgjigjet Elita.

 

leave a reply