Fiton llotarinë 1 milion paund, 100 mijë meshkuj duan ta ‘kapin’ 19 vjeçaren, por ajo i shpenzon paratë në mënyrën më të çmendur (Foto)

Jane Park është vajza më e re në historinë e llotarisë britanike që fiton shumën 1 milion paund.

Vajza britanike, 19 vjeçare pasi ka fituar lekët, ka harxuar mbi 200.000 paund për alkool dhe rroba të reja pro.vokuese. Nuk ndjen aspak siklet për këtë dhe shihet në foto me të brendshme dhe shampanjë.

Ajo deklaron gjithashtu se mbi 100.000 veta kanë kërkuar që të lidhen me të. Duket se bukuria dhe leku kanë tërhequr shumjë vëmendje…

leave a reply