Se.kreti im! Luksi i shfrenuar në kengen e fundit të Xhensila Myrtezait dhe Pirro Çakos, si e realizoi i dashuri i Arbana Osmanit

Sapo është publikuar kënga e re nga Pirro Çako dhe Xhensila Myrtezaj. Balada titullohet “Sekreti im” dhe është sjellë shumë ndryshe nga këngët dhe klipet e më parshme.

Këngëtaret shfaqen në një festë me maska. Xhirimet e klipit janë realizuar në Venecia, ku nxjerrin në pah bukuritë dhe të veçantat e vendit.

Si të mos mjaftonte në një skenë Xhensila nxjerr në pah këpucët e markës “Louois Vuiton”, të cilat kushtojnë qindra euro.

Në një nga skenat këngëtarja shfaqet në një dhomë hoteli plotësisht natyrale. Asnjë pikë grimi nuk kishte vendosur në fytyrë dhe këtë trend të ri kanë filluar ta aplikojnë shumë këngëtaret tona në klipet e fundit.

Balada e ndjerë pa diskutim që do t’ju rrëmbejë zemrat dhe dhe do të mbahet mend si kënga që risolli në skenë Xhensilën pas lindjes.
Klipi kishte regjizor Eduart Grishajn, i cili ka bashkepunuar ne klipet e Besit, por se fundmi i njohur si i dashuri i Arbana Osmanit

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *