I tra.dhtoi të motrën, vëllai vr*t ne mes të qytetit dhëndrin: I them b*rgut hapu, me motrën time nuk luan njeri

Dita e sotme është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë e cila kësaj radhe ka ndodhur në Kosovë. Vëllai I motrës ka vr*rë me ar.m* dhëndrin, pasi ishte xheloz se ai tradht*nte motrën e tij.

Pas vr*sjes së tij ai nuk është menduar dy herë edhe është dorëzuar në polici.
Kjo është komunikata e plotë e Policisë:

Intensiteti i punës së hetuesve policor, të cilët që nga momenti kur ka ndodhur rasti kanë bastisur gjashtë lokacione për të lokalizuar të dyshuarin, si dhe thirrjet zyrtare nga ana e tyre, kanë bërë që sot rreth orës 07:00 i dyshuari kryesor për këtë rast: B. Sh mashkull 26 vjeç, të vetë dorëzohet në stacion policor.

I njëjti ka dorëzuar edhe një ar.me zjarri (revole) e cila dyshohet të jetë përdorur në rastin në fjalë.

Po ashtu nga ana e policisë, është konfiskuar për ekzaminim edhe një veturë e tipit CITROEN.

Aktualisht hetuesit policor po kryejnë proceduarat e nevojshme policore, ndërkohë që personit të dyshuar, nga ana e prokurorit i është shqiptuar masa e ndalimit për 48 orë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *