Kryemadhi ne prag divorci? Me Metën do komunikoj vetëm për fëmijët!

Protesta e opozitës së bashkuar paraditen e sotme kishte pjesëmarrje masive nga qytetarë dhe militantë të PD e LSI.

Kryetarja e LSI, me mandat të dj.egur, Monika Kryemadhi ishte e ftuar pasditen e sotme në “Studio e Hapur”.

Ajo u pyet në lidhje me mendimin e presidentit Ilir Meta dhe njëkohësisht bashkëshortit të saj, për dj.egien e mandateve.

Kryemadhi u shpreh se ai ka qenë kundër dj.egies së mandateve dhe nuk kishte komunikuar me të në lidhje me pro.testën.

Ajo u shpreh:

Ilir Meta ka qenë kundër dj.egies së mandateve. Stabiliteti i Ramës, dikt.aturë e kr.imit, nuk ka ndryshim axhende të Metës. Nuk kam komunikuar me të për pr.otestën, me të do komunikoj vetëm për fëmijët.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *