Ndahet nga bashkeshorti dhe nis lidhjen e re, gazetarja provokuese shqiptare e thote troc ne TV

Gazetarja Dajana Shabani është përfolur shpesh se është divorcuar nga bashkëshorti me të cilin ka edhe një vajzë. Ajo ishte e ftuar në në “Ëhy Not”, ku moderatorja e emisionit ndryshe nga herët e tjera ftoi ndjekësit në Instagram që të bënin pyetjet e tyre ndaj të ftuarës.

Këtë radhë erdhën dy parukierë nga Turqia të cilët edhe lexuan pyetjet e ndjekësve.

Gjatë bisedës Dajana pranoi se është divorcuar nga bashkëshorti si edhe konfirmoi se me të ka edhe një vajzë. Ndër të tjera, ajo i dha fund spekulimeve nëse po shijon një lidhje të re dashurie.

Ajo u shpreh:

Po, jam në një lidhje dhe jam shumë e lumtur.”
Ajo nuk ka dashur që të shprehet më shumë lidhur me jetën e saj private, duke lënë në heshtje edhe arsyet e divorcit me bashkëshortin.

leave a reply