Si dy miq të mirë dhe pjese e BabaStars

Majk ditën e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin e “Xing me Ermalin”. Duke ditur se ai dhe Getoari janë dy miq të mirë dhe kanë plot bashkëpunime të sukseshme si “S’jena mo”, “Ajo”, “Paris Milano” etj, Ermali e pyet se kush nga ata paguhet më shumë,

Majk u shpreh se nuk ia ka idenë sa paguhet Geti prandaj nuk bën dot krahësime se cili merr para më shumë.

“Nuk e di sa merr ai. Për lekët e tij pyet atë, për lekët e mia më pyet mua”, u shpreh Majk.

leave a reply