Ska me dyshime, kapen mat, ja fotoja qe verteton qe vajza e Majlinda Bregut dhe djali i ish guvernatorit qe na griu nga leket jane bashke (foto)

Prej disa ditësh Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut, Kejda përfliten se mund të jenë në një lidhje bashkë.

Si Kejda dhe Eriku postuan në profilet e tyre në Instragam foto nga të njëjtat vende dhe në të njëjtën periudhë kohore.

Kujtojmë këtu se ata të dy postuan foto nga Roma, duke darkuar në të njëjti restorant dhe në të njëjtën kohë.

Ndërsa dje Kejda postoi një foto ku shfaqej në një makinë. Kurse ditën e djeshme Erik Fullani, postoi një foto ku dallohej edhe dora e një vajze, por unaza që mbante në dorë të bënte të kuptoje se ishte dora e Kejdës.

Mëngjesin e sotëm një qytetar ka nisur në redaksinë e JOQ Albania një foto ku Kejda dhe Eriku shfaqen bashkë. Mesa duke dyshimet u vërtetuan dhe dy të rinjtë qenkan bashkë.

Por nga ta nuk ka pasur ende asnjë reagim.

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *