Stresi i bu.rgosur prej kohesh, reperi Fero ben veprimin qe nuk mendohej per te

Prej disa muajsh reperi Stresi është në bu.rg, pasi akuzohet nga policia për ar.mëmbajtje pa leje dhe tr.afikim të lëndëve nar.kotike.

Përveç Kejsit që është e fejuara e reperit, Stresit i ka ardhur edhe një mbështetje e madhe nga reperi kosovar Fero.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në rrjetin social Instagram, reperi kosovar shpreh mbështetjen se dëshiron që së shpejti ta shohë të lirë Stresin.

Ai ka xhiruar veten teksa dëgjon një nga këngët hit të tij dhe anash videos ka shkruar “Lironi Stresin”.

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *