Të dielën nis Portokalli, por sapo doli lajmi qe nuk pritej. Salsano dhe Xhemi do të…

Nga kjo e dielë në ekranin e Top Channel do të ristartojë emisioni i dashur i humorit, Portokalli që nis sezonin e ri si cdo mars, për ta mbyllur në verë.

Por jo ashtu sic jemi mësuar ta shohim, këtë herë vjen me një ndryshim

E ka zbuluar vetë regjisori Altin Basha, i cili tha se do të ketë ndryshime dhe prurje të reja, por surpriza më e madhe do të jenë moderatorët.

Nga kjo e dielë, spektakli më i madh i humorit në Shqipëri do drejtohet nga katër moderatorë.

Ende nuk dihet se cilët do të jenë emrat që do prezantojnë krah Xhemit e Salsanos.

Posted in VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *