Video që po ‘cmend’ rrjetin, punëtorja e se.ksit l.ëpin me gjuhë kapakun e WC-së në avion, çudit me deklaratën që bën

Një punonjëse e s.ksit ka tr.onditur median sociale pasi ka ngarkuar një video duke l.ëpirë WC-në e tualetit ne aeroplan.

Video 12 sekondëshe ka marrë mbi 6.25 milionë shikime dhe 9.500 komente, transmeton Shqipëria Ime.

Videos i kishte vendosur mbishkrimin: “Kam l.pire shume WC, por ky e bëri gjuhën time të mpihej”.

Rrjeti social i vajzës u tejmbush nga reagimet tr.onditese dhe ne.veritëse.

leave a reply